Boží doteky

Velikonoční zamyšlení o cestě modlitby, spolupráce s Bohem, ponoření se do sebe.

... ponoř se do hlubin vlastního srdce. Ponoř se do hlubin vlastního srdce.
C O N T E M P L A T I O

Ukáži ti jistou duchovní cestu, která nežádá tělesného zápolení ani tělesné námahy, žádá si však námahy duše, pozornosti intelektu a bdělost v myšlení. Tato cesta potřebuje bázeň před Bohem a lásku k Bohu. Tímto způsobem budeš schopen obrátit na útěk celý pluk nepřátel, podobně jako blažený David dokázal zahubit obra z nepřátelských pluků. On to dokázal sám, protože měl víru a velkou důvěru v Boha ….

... ponoř se do hlubin vlastního srdce.


Jestliže tedy chceš dosáhnout vítězství a snadno obrátit na útěk celý pluk duchovních Filišťanů, pak tedy vstup do sebe prostřednictvím modlitby a spolupráce s Bohem, ponoř se do hlubin vlastního srdce a vyhledej tři mocné obry, kteří slouží ďáblovi: zapomnětlivost, nedbalost a nevědomost, tři opory všech duchovních Filišťanů.


Marek Asketa

... ponoř se do hlubin vlastního srdce.Sdílet

| Autor: Martin Kerhart | Vydáno dne 13. 05. 2020 | 2414 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. - KONTAKTY NA NÁS - ADMINISTRACE