Bude a zveme!

Pozvání na duchovně-odpočinkový pobyt v Medžugorje a u Jadranu 1. - 11. 6. 2012

Diecézní centrum pro seniory Hradec Králové pořádá ve dnech 1. – 11. 6. 2012 duchovně-odpočinkový zájezd do Chorvatska, Bosny a Hercegoviny a Černé Hory s pobytem v Medžugorje a v Gradaci u Jadranu, návštěvou Plitvických jezer a dalších zajímavých míst.

Diecézní centrum pro seniory Hradec Králové pořádá ve dnech 1. – 11. 6. 2012 duchovně-odpočinkový zájezd do Chorvatska, Bosny a Hercegoviny a Černé Hory s pobytem v Medžugorje a v Gradaci u Jadranu, návštěvou Plitvických jezer a dalších zajímavých míst. Cena zájezdu je 8990,- Kč a zahrnuje dopravu, 1x ubytování v dřevěných chatkách nedaleko Plitvických jezer, 4x ubytování v Medžugorje na privátech s polopenzí, 4x ubytování v Gradaci na privátech s polopenzí, celodenní výlet do Černé Hory, pobytové taxy, veškeré poplatky a služby průvodkyně v Medžugorje – pí. Olga Merkovičová, služby českého průvodce po celou dobu zájezdu, duchovní doprovod, zdravotní pojištění léčebných výloh, pojištění CK proti úpadku. Odjezdy jsou z Hradce Králové, České Třebové, Svitav, Brna, případně jiných okolních měst na trase. Zájezd je určen lidem seniorského věku a dalším zájemcům.


Přihlášky a informace:
Diecézní centrum pro seniory, Velké nám. 35, Hradec Králové 500 01, tel.: 495 063 661, mobil: 737 215 328, email: cepelkova@bihk.cz, www.dcshk.cz, skype: seniori.diecezehk.cz

Sdílet

| Autor: Veronika Čepelková | Vydáno dne 16. 04. 2012 | 2434 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nejnovější videa, filmy či audia (v mp3) pro vás:
Rychlé hledání:
Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 43404
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Tento web je provozován společenstvím FATYM. Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.


Tento web je hostován na serverech A.M.I.M.S. (provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.